Data publikacji 28.10.2019

Iławska Izba Gospodarcza organizuje szkolenie: 

„NAJISTOTNIEJSZE ZMIANY PODATKOWE W VAT ,PIT I CIT WPROWADZONE W ROKU 2019”- zgłoszenie po rozwinięciu "czytaj więcej" i w zakładce Szkolenia

 

Dla każdego uczestnika przewidziano materiały szkoleniowe, catering i Zaświadczenie! Szkolenie skierowane jest do pracowników działów księgowości firm.

Cena za udział w szkoleniu: 350 zł brutto dla firm zrzeszonych w Iławskiej Izbie Gospodarczej, 400 zł brutto dla pozostałych firm.

Biorąc pod uwagę Państwa sugestie, aby kwestie obowiązujących przepisów połączyć z praktycznym ich zastosowaniem, szkolenie poprowadzi Pan Krzysztof Durmaj, licencjonowany Doradca Podatkowy, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studiów Podyplomowych z rachunkowości, z bardzo dużym doświadczeniem w zakresie konsultingu gospodarczego i praktycznego doradztwa prawno-podatkowego.

Iławska Izba Gospodarcza, chcąc osiągnąć jak najwyższy poziom szkolenia oraz jak najlepsze zadowolenie uczestników, oczekuje na Państwa pytania z zakresu tematu szkolenia. Państwa wątpliwości przekażemy wykładowcy szkolenia, aby zagadnienia te zostały wyjaśnione.

Szkolenie odbędzie się w dniu  02 grudnia 2019 r. (poniedziałek) w godzinach od 09.00 do 15.00 w sali szkoleniowej Izby, ul. Jana III Sobieskiego 37A, 14-200 Iława. 

-zgłoszenie na szkolenie

- program szkolenia

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.