Data publikacji 10.04.2015

Iławska Izba Gospodarcza organizuje szkolenie: „Program Płatnika - najnowsze zmiany w programie ZUS” - zgłoszenie po rozwinięciu "czytaj więcej" i w zakładce Szkolenia

Dla każdego uczestnika przewidziano indywidualne stanowisko komputerowe, materiały szkoleniowe, catering i Zaświadczenie! Szkolenie skierowane jest do pracowników działów kadr lub księgowości firm.

Cena za udział w szkoleniu: 250 zł brutto dla firm zrzeszonych w Iławskiej Izbie Gospodarczej, 300 zł brutto dla pozostałych firm.

Biorąc pod uwagę Państwa sugestie, aby kwestie obowiązujących przepisów połączyć z praktycznym ich zastosowaniem, szkolenie poprowadzi w pracowni komputerowej Pani Jolanta Dągowska, pracownik ZUS z wieloletnim doświadczeniem (obecnie Wydział Kontroli).

Szkolenie odbędzie się w dniu  06 maja 2015 r. (środa) w godzinach od 09.00 do 15.00 w pracowni komputerowej Izby, ul. Jana III Sobieskiego 37A, 14-200 Iława.

Wypełnione i podpisane zgłoszenie można przesłać faxem pod nr 89/6488368 lub zeskanowane e-mailem pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

    - zgłoszenie na szkolenie

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.